DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ostojski Krzysztof
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
magister, PWTW, teologia pastoralna, 1995
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 1996
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 30.06.1995 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1996 – 30.06.2001
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 03.07.2004 – 01.07.2005
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 01.07.2005 – 05.11.2006, delegowany do organizowania ośrodka duszpasterskiego przy ul. Kadetów
proboszcz, Św. Karola Boromeusza, Warszawa-Las, od 05.11.2006, budowniczy kościoła
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011