DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Osimowicz Jan
Wniebowzięcia NMP, Łowicz, Diec. Łowicka
27 maja 1979 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
24 czerwca
magister, PWTW, Stary Testament, 1978
licencjat, PWTW, Stary Testament, 1986
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.05.1979 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 25.05.1981– 06.10.1981
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Żyrardów, Diec. Łowicka, 06.10.1981–15.06.1982
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 15.06.1982 –13.06.1984
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 13.06.1984 –10.06.1987
administrator, MB Anielskiej, Stara Wieś, 10.06.1987 – 26.06.1992, organizator parafii, budowniczy kaplicy
proboszcz, Św. Krzysztofa, Ełk, Ordynariat Polowy WP, 26.06.1992 – 05.11.1992
wikariusz, MB Ostrobramskiej, Warszawa-Bemowo, Ordynariat Polowy WP, 05.11.1992 – 01.01.1993
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Świdwin, Diec. Koszalińsko-Kołobrzeska, 01.01.1993 – 25.06.1993
pomagający duszpastersko, Chrystusa Dobrego Pasterza, Łowicz, Diec. Łowicka, od 25.06.1993
podział diecezji, z AW, 25.03.1992