DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Osiadacz Tomasz
Świętej Trójcy, Błonie, AW
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
22 września
magister, PWTW, Nowy Testament,
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 21.05.1989 – 22.06.1992
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 22.06.1992 – 22.06.1995
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 22.06.1995 –18.06.1998
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 18.06.1998 – 24.06.1999
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 18.06.2002 – 09.09.2003
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 09.09.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 01.07.2006 – 29.08.2009
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 29.08.2009 – 05.07.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992