DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Olędzki Wojciech
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, PWTW, Stary Testament,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 01.07.2007 – 26.08.2012