DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Och Witold Stanisław
Wniebowzięcia NMP, Kock, Diec. Siedlecka
12 czerwca 1965 r., Bp Ignacy Świrski, Diec. Siedlecka
12 listopada
studia podyplomowe, KUL, teologia pastoralna, 22.06.1968 – 25.06.1972
licencjat, KUL, teologia pastoralna, 1972
wikariusz, Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników, Trzebieszów, Diec. Siedlecka, 13.06.1965 – 23.06.1966
wikariusz, Św. Ap. Andrzeja i Bartłomieja, Osieck, Diec. Siedlecka, 23.06.1966 – 27.06.1967
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siedlce, Diec. Siedlecka, 27.06.1967 – 22.06.1968
wikariusz, Trójcy Świętej, Radzyń Podlaski, Diec. Siedlecka, 25.06.1972 – 24.06.1973
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 14.01.1975 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 28.05.1977 – 24.06.1982
wikariusz, Św. Jana Kantego, Warszawa-Żoliborz, AW, 24.06.1982 – 25.11.1983
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 25.11.1983 – 21.09.1987
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, 21.09.1987 – 30.08.1995
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, od 30.08.1995
mieszkaniec, Klasztor Ojców Kapucynów (Serpelice), 24.06.1973 – 02.02.1974
mieszkaniec, Klasztor Ojców Kapucynów (Nowe Miasto), 02.02.1974 –14.01.1975
inkardynacja, AW, z Diec. Siedleckiej, 17.01.1983
wicedziekan, Dekanat Siennicki, 30.06.1987 – 30.08.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz rolników, od 02.06.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 02.06.2002 – 2017
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2017