DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Nowosielski Wiesław Daniel
Św. Mikołaja, Międzyrzec Podlaski, Diec. Siedlecka
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
09 grudnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 25.05.1964 –13.07.1964
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 13.07.1964 –15.06.1966
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 15.06.1966 –10.06.1968
wikariusz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 10.06.1968 – 21.06.1969
wikariusz, MB Częstochowskiej, Warszawa-Powiśle, AW, 21.06.1969 –12.08.1970
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 12.08.1970 –15.05.1976
wikariusz, Św. Jana Kantego, Warszawa-Żoliborz, AW, 15.05.1976 – 22.04.1977
proboszcz, MB Królowej Korony Polskiej, Spała, Diec. Łowicka, 22.04.1977 – 07.02.1986
proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 07.02.1986 – 24.06.1999
proboszcz, Św. Wita, Karczew, 24.06.1999 – 28.08.2011
wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 01.05.1987 – 24.06.1999
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz kolejarzy, 13.09.1992 – 24.06.1999
zastępca członka, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
wicedziekan, Dekanat Otwock-Kresy, 01.08.1999 – 01.07.2009
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 28.08.2011
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 14.09.1987
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2014
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 30.11.1993
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2014