DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Niewęgłowski Dariusz
Świętej Trójcy, Radzyń Podlaski, Diec. Siedlecka
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 21.05.1989 – 22.06.1992
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 22.06.1992 – 22.06.1994
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 22.06.1994 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 22.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 20.06.2003 – 01.07.2005
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 01.07.2005 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 01.07.2006 – 29.08.2010
proboszcz, Św. Antoniego z Padwy, Lucynów, od 29.08.2010
podział diecezji, z AW, 25.03.1992