DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Nagraba Artur
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
06 października
magister, PWTW, psychologia, 1995
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 26.06.1998 –18.06.2001
proboszcz, Najświętszego SPJ, Cherson, Diec. Odesko-Symferopolska (Ukraina), 18.06.2001– 09.07.2007
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 09.07.2007 – 21.09.2007
proboszcz, Dobrego Pasterza, Piertopawłowsk-Smirnowo, A-diec. Astana (Kazachstan), 21.07.2007 –15.07.2008
proboszcz, Najświętszego SPJ, Lisakowsk, A-diec. Astana (Kazachstan), 15.07.2008 – 05.09.2013
wikariusz, MB Śnieżnej, Berens River I.R., (A-diec. St. Boniface (Winnipeg, Kanada)), 05.09.2013 – 26.08.2015
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 26.08.2015 –10.08.2016
dziekan, Dekanat Kostanaj, 21.07.2012 – 05.09.2013