DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mroziński Wiesław
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
04 grudnia
magister, PWTW, teologia pastoralna, 2009
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 28.06.2008 – 29.08.2009
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 29.08.2009 – 27.08.2014
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, od 27.08.2014