DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mosakowski Zenobiusz
Św. Małgorzaty, Gąsewo, Diec. Łomżyńska
14 czerwca 1959 r., Bp Tadeusz Zakrzewski, Diec. Płocka
23 czerwca
magister, WSD Płock, teologia,
wikariusz, Św. Anny, Skrwilno, Diec. Płocka, 14.06.1959 – 01.06.1962
wikariusz, Św. Józefa, Ciechanów, Diec. Płocka, 01.06.1962 –12.12.1977
proboszcz, Św. Tekli, Ciechanów, Diec. Płocka, 12.12.1977 – 01.09.1980, organizator parafii
proboszcz, NMP Szkaplerznej, Dzierzgowo, Diec. Płocka, 01.09.1980 –15.07.1984
proboszcz, MB Królowej Polski, Wyszków-Rybienko Leśne, 15.07.1984 – 05.07.2009
mieszkający na terenie, MB Królowej Polski, Wyszków-Rybienko Leśne, od 05.07.2009
diecezjalny duszpasterz akademicki, Diec. Płocka, 1970 –1978
diecezjalny duszpasterz nauczycieli, Diec. Płocka, 1975 –1985
podział diecezji, z Diec. Płockiej, 25.03.1992
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Radzymiński, 01.07.1999 – 05.07.2009
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, 01.07.2000 – 05.07.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1996