DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Modrzejewski Bogusław Jacek
Św. Ap. Piotra i Pawła, Kalisz, Diec. Kaliska
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 września
magister, PWTW, katolicka nauka społeczna,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 22.06.1994 – 22.06.1996
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Szemietowo, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 22.06.1996 – 07.10.1997
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Świr, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), od 07.10.1997
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Szemietowo, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 07.10.1997 –14.01.2003
proboszcz, Świętej Trójcy, Zaświr, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 07.10.1997 – 30.11.2003
administrator, Świętej Trójcy, Zaświr, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), od 30.06.2010
dziekan, Dekanat Budsławski, od 29.08.2008