DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Młynik Janusz
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
21 listopada
ex universa, PWTW, 1996
magister, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica (Płock), pedagogika, 2002
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 22.06.1996 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 28.08.2011– 26.08.2015
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, od 26.08.2015