DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Misterski Jerzy
MB Nieustającej Pomocy i Św. Marii Magdaleny, Poznań, A-diec. Poznańska
25 czerwca 1961 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 kwietnia
studia, KUL, teologia moralna
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 26.06.1961– 07.06.1962
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 07.06.1962 – 01.06.1963
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 10.08.1968 – 05.10.1968
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 05.10.1968 – 06.09.1969
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 06.09.1969 –10.06.1970
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 10.06.1970 –10.06.1972
wikariusz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 10.06.1972 – 08.06.1974
wikariusz, NMP Królowej Świata, Warszawa-Ochota, AW, 08.06.1974 – 25.09.1976
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 25.09.1976 – 20.05.1978
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 20.05.1978 –15.06.1984
proboszcz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 15.06.1984 –18.06.2002, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 30.01.1967 –10.08.1968
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1990
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 23.12.2000 – 2009
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2009