DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mioduchowski Grzegorz
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
13 lutego
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 29.05.1992 – 22.06.1995
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 22.06.1995 – 24.06.1999
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 18.06.2002 – 20.06.2003
rezydent, Świętej Trójcy, Kobyłka, 20.06.2003 – 24.09.2004, organizator ośrodka duszpasterskiego w Nadmie
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Nadma, od 24.09.2004, budowniczy kościoła i plebanii
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Legionowski, 01.09.2001– 30.06.2002
kapelan, Ochotnicza Straż Pożarna (Nadma), od 11.12.2011