DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Milewski Piotr
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, UKSW, liturgika,
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 30.06.1993 – 30.06.1994
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 28.06.1997 – 27.08.1998
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 27.08.1998 – 29.06.2002
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 01.07.2005 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 28.06.2008 – 01.09.2013
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, 01.09.2013 – 01.07.2017
administrator, MB Loretańskiej, Kuligów, od 01.07.2017