DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mikulski Mirosław
Św. Wojciecha, Kowala, Diec. Radomska
20 maja 1962 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
26 lipca
magister, KUL, teologia,
wikariusz, Św. Rocha, Jasieniec, AW, 22.05.1962 – 01.06.1963
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 01.06.1963 – 08.06.1964
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 08.06.1964 – 29.09.1965
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 29.09.1965 –15.01.1966
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 15.01.1966 – 26.02.1972
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 26.02.1972 – 24.05.1978
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 24.05.1978 –15.06.1989
proboszcz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 22.06.1996 –15.10.2005
mieszkający na terenie, MB Częstochowskiej, Józefów, od 15.10.2005
dziekan, Dekanat Lubochnia, 1987 –15.06.1989
dziekan, Dekanat Praski, 15.06.1989 – 22.06.1996
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z urzędu, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
członek, Kolegium Konsultorów, 04.05.1992 – 27.06.1997
dyrektor, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii DW-P, 04.05.1992 – 22.06.1996
prezes, Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP, od 10.02.2007
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1986
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 2012
Prażanin Roku, 1995
Kawaler Orderu Uśmiechu, 1997
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 2000
Wawerczyk Roku, 08.10.2004
Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, 19.12.2008
Nagroda m.st. Warszawy, 31.07.2010
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2012