DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mierzejewski Zdzisław
Przemienienia Pańskiego, Wąsosz, Diec. Łomżyńska
01 czerwca 1969 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
28 listopada
magister, UW, filologia klasyczna, 1977
studia podyplomowe, Augustinianum, 31.08.1979 – 01.10.1980
wikariusz, Św. Rocha, Jazgarzew, AW, 02.06.1969 –17.12.1971
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 17.12.1971– 01.10.1972
rezydent, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 01.10.1972 – 27.06.1977
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW, 01.10.1980 – 22.06.1987
rezydent, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, od 23.06.1987
ojciec duchowny, WMSD, 27.06.1977 – 31.08.1979
spowiednik, Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących, od 06.01.1982
wykładowca, WMSD, język łaciński, od 01.10.1982
wykładowca, UKSW, język łaciński, 15.12.1984 – 30.09.1985
kapelan, Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej (Warszawa), 16.02.1987 – 31.08.1987
wykładowca, Medyczne Studium Zawodowe Pielęgniarstwa, język łaciński, 01.10.1993 – 30.06.2000
inkardynacja, z AW, 22.04.1995
wykładowca, WSD w Łowiczu, język łaciński, 01.10.1996 – 30.06.1998
wykładowca, WSD DW-P, język łaciński, grecki i niemiecki, od 01.10.2000
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 25.03.2004