DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mierzejewski Ryszard Stanisław
Św. Jana Chrzciciela, Piski, Diec. Łomżyńska
04 czerwca 1967 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
07 lutego
studia doktoranckie, KUL
magister, PWTW, 1969
doktor, KUL, teologia dogmatyczna, 1974
studia uzupełniające, Gregoriana, teologia dogmatyczna, 25.01.1979 – 20.11.1979
studia uzupełniające, Angelicum, teologia dogmatyczna, 20.11.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 05.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 10.06.1968 –10.06.1970
wikariusz, Nawiedzenia NMP, Warszawa-Nowe Miasto, AW, 20.05.1980 – 31.05.1982
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 31.05.1982 –10.06.1987
proboszcz, Św. Anny, Jakubów, 10.06.1987 – 02.03.1998
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 02.03.1998 – 29.08.2009
proboszcz, Świętej Trójcy, Latowicz, od 29.08.2009
diecezjalny duszpasterz akademicki, AW, 1974 –1980
wykładowca, WMSD, teologia dogmatyczna, 1974 –1982
wykładowca, PWTW, teologia dogmatyczna, 1974 –1982
rezydent, Kościół akademicki pw. Św. Anny, 08.06.1974 – 25.01.1979
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Nowodworski, 01.09.1986 –10.06.1987
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Sulejówek, 01.09.2003 – 30.06.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993