DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mazurkiewicz Paweł Zbigniew
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
doktor, Uniwersytet Nawarry (Pamplona), teologia fundamentalna,
studia doktoranckie, Uniwersytet Nawarry (Pamplona), teologia fundamentalna, 20.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 30.06.1994 – 30.06.1995
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 30.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 30.06.2000 – 28.06.2003
rezydent, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 28.06.2003 – 03.07.2004
rezydent, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 03.07.2004 – 01.05.2005
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 01.05.2005 – 01.07.2007
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 01.07.2007 – 27.08.2014
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, od 27.08.2014
wykładowca, WSD DW-P, teologia fundamentalna, 01.10.2000 – 22.06.2005