DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mazurek Jarosław
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła, 1997
licencjat, PWTW, historia Kościoła, 1998
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 03.07.2004 – 29.08.2009
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 29.08.2009 – 01.09.2013
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, od 01.09.2013