DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Marczewski Marian
Św. Mikołaja i Św. Konstancji, Gniewkowo, A-diec. Gnieźnieńska
25 maja 1956 r., Bp Franciszek Jedwabski, A-diec. Gnieźnieńska
08 września
ex universa, PWSD,
wikariusz, Ścięcia Św. Jana Chrzciciela, Pleszew, Diec. Kaliska, 26.05.1956 – 21.06.1958
wikariusz, Świętej Trójcy, Bydgoszcz, Diec. Bydgoska, 21.06.1958 – 25.06.1959
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka, 25.06.1959 – 07.06.1963
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 07.06.1963 – 05.10.1968
proboszcz, Wszystkich Świętych, Michałowice, AW, 05.10.1968 –11.08.1979
proboszcz, Św. Marcina BM, Wysokienice, Diec. Łowicka, 11.08.1979 – 21.03.1988
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 21.03.1988 – 20.06.2003
inkardynacja, AW, z A-diec. Gnieźnieńskiej, 07.06.1963
wicedziekan, Dekanat Rawski, 18.04.1983 – 21.03.1988
dziekan, Dekanat Jadowski, 15.04.1988 – 20.06.2003
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
członek, Kolegium Konsultorów, 04.05.1992 – 27.06.1997
dyrektor, DKE w Otwocku, 20.06.2003 – 22.05.2005
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 22.05.2005
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 20.05.1986
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2005
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2005