DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mądry Grzegorz
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
03 września
magister, PWTW, katolicka nauka społeczna, 2002
studia podyplomowe, UKSW, teologia duchowości, 2007 – 2009
licencjat, UKSW, teologia duchowości, 2009
studia doktoranckie, UKSW, teologia duchowości, 2009 – 2011
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 04.08.2002 – 28.06.2003
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.06.2003 – 22.08.2006
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 23.08.2006 – 28.08.2011
wikariusz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 28.08.2011– 26.08.2012
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 26.08.2012 – 27.08.2014
pomagający duszpastersko, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 27.08.2014 – 26.08.2016
ojciec duchowny, WSD DW-P, od 27.08.2014