DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Madej Wacław
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
28 września
magister, PWTW, teologia moralna, 1993
studia doktoranckie, Angelicum, teologia moralna, 22.06.1995 – 01.09.1999
licencjat, Angelicum, teologia moralna, 1997
doktor, Angelicum, teologia moralna, 1999
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 30.06.1993 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 01.09.1999 – 30.06.2000
proboszcz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 24.06.2004 – 04.10.2014
proboszcz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, od 04.10.2014
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 21.08.1998 – 20.08.2009
cenzor publikacji religijnych, od 24.06.1999
rektor, WSD DW-P, 30.06.2000 – 24.06.2004
wykładowca, WSD DW-P, teologia moralna, od 01.10.2000
członek z urzędu, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek z urzędu, Kolegium Konsultorów, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek sekretariatu, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 24.12.2014