DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mackiewicz Jerzy Karol
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
23 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 04.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 21.06.1990 –19.09.1991
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 19.09.1991– 27.06.1992
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 27.06.1992 –18.06.1998
administrator, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, 18.06.1998 – 04.04.1999
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, 05.04.1999 – 25.11.2000
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 25.11.2000 – 28.08.2011
proboszcz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 28.08.2011– 01.08.2015
proboszcz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, od 01.08.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, 24.08.2012 – 01.08.2015
wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, od 25.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2015