DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Łukasiewicz Marcin
13 maja 2000 r., Bp Kazimierz Romaniuk
11 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 26.08.2015 – 08.09.2016
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, od 08.09.2016