DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ludwiczak Przemysław
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
13 kwietnia
magister, UW, ekonomia,
licencjat, PWTW, teologia fundamentalna,
doktor, PWTW, teologia fundamentalna,
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 26.06.1998 –18.06.2001
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 18.06.2001– 09.09.2003
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 01.07.2005 –18.11.2005
proboszcz, MB Częstochowskiej, Gwizdały, 02.07.2009 – 29.08.2009
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 29.08.2009 – 23.09.2013
proboszcz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 23.09.2013 – 05.07.2014
dyrektor, Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Arka”, 18.11.2005 – 02.07.2009
członek, Rada ds. Ekonomicznych, od 16.05.2013