DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Lewandowski Eugeniusz Stanisław
24 czerwca 1973 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 grudnia
absolwent, Studium Biblijno-Pastoralne, ATK,
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 25.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 08.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 20.05.1975 –10.06.1977
wikariusz, Św. Stanisława BM, Kutno-Łąkoszyn, Diec. Łowicka, 10.06.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 20.05.1978 – 08.05.1979
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 08.05.1979 –10.06.1981
wikariusz, Św. Zofii Barat, Warszawa-Grabów, AW, 10.06.1981– 02.01.1984
wikariusz, MB Wspomożycielki Wiernych, Warszawa-Chomiczówka, AW, 02.01.1984 –15.06.1988
wikariusz, MB Fatimskiej, Warszawa-Niedźwiadek, AW, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 15.06.1989 –19.08.1991
administrator, MB Anielskiej, Stara Wieś, 22.06.1992 – 25.12.1993
proboszcz, MB Anielskiej, Stara Wieś, 25.12.1993 – 22.06.1995
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 22.06.1995 –18.06.2001
proboszcz, Wieczerzy Pańskiej, Warszawa-Aleksandrów, 18.06.2001– 09.06.2007
proboszcz, Bł. Karoliny Kózkówny, Białobrzegi, 09.06.2007 – 02.06.2010
rezydent, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 02.06.2010 –10.08.2013
rezydent, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, od 10.08.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992