DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Lemiech Marek Zbigniew
30 maja 1998 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, patrologia, 1998
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 26.06.1998 – 29.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Warszawa-Saska Kępa, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 01.07.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 28.08.2011– 27.08.2014
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, od 27.08.2014
członek, Zespół ds. Formacji Najmłodszych Kapłanów, od 12.09.2009