DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Legutko Andrzej
MB Bolesnej, Nowy Sącz, Diec. Tarnowska
04 czerwca 1978 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 lutego
magister, PWTW, homiletyka,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 05.06.1978 –17.11.1979
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 17.11.1979 –15.06.1981
wikariusz, Św. Maksymiliana Kolbego, Warszawa-Służewiec, AW, 15.06.1981–10.06.1983
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Nawiedzenia NMP, Warszawa-Nowe Miasto, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 15.06.1988 – 22.06.1994
proboszcz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 22.06.1994 – 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz środowisk pracy, od 03.04.1995
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 05.02.2006