DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Leda Eugeniusz
Ścięcia Św. Jana Chrzciciela, Chojnice, Diec. Pelplińska
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 grudnia
absolwent, UKSW, misjologia,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 04.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 21.06.1990 – 27.06.1992
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 27.06.1992 – 30.06.1995
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 30.06.1995 – 28.02.1999
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, 28.02.1999 –15.10.2005
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, 15.10.2005 – 30.10.2006
proboszcz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 30.10.2006 – 29.08.2009
proboszcz, MB Częstochowskiej, Gwizdały, 28.08.2009 – 01.12.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, SS Zespół ZOZ (Rudka k. Mrozów), 02.1999 –15.10.2005
dziekan, Dekanat Siennicki, 25.12.2005 – 01.11.2006
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Zielonkowski, 01.09.2008 – 30.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2004