DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Łazarz Sebastian
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
20 stycznia
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 26.08.2012 – 26.08.2017
urlop, dom rodzinny, od 26.08.2017