DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Łaszcz Daniel
MB Fatimskiej, Ciechanów, Diec. Płocka
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
27 lipca
magister, PWTW, teologia, 2007
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 01.07.2007 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 28.06.2008 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 29.08.2010 – 28.08.2011
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 28.08.2011– 26.08.2012
wikariusz, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, 26.08.2012 – 01.09.2013
wikariusz, Św. Łukasza Ew., Warszawa-Kępa Tarchomińska, 01.09.2013 – 26.08.2016
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 26.08.2016 – 06.09.2016
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, od 06.09.2016