DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Łakomiec Tadeusz
Św. Stanisława BM, Bodzentyn, Diec. Kielecka
04 czerwca 1967 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
28 października
ex universa, WMSD, 1967
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 05.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 10.06.1968 –10.06.1972
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 08.06.1974 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 28.05.1977 – 28.05.1978
wikariusz, Św. Stefana Króla, Warszawa-Sielce, AW, 28.05.1978 –18.06.1982
administrator, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 18.06.1982 – 01.03.1988, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 01.03.1988 – 30.10.2006
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 23.10.2006 –10.08.2016
dyrektor, Radio Warszawa 106,2 FM, założyciel, 25.03.1991– 02.07.1996
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 10.08.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, 25.03.2012 – 2016
kanonik emerytowany, Kapituła Konkatedralna, od 2016