DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ladziński Ryszard Jan
06 czerwca 1982 r., Kard. Józef Glemp, AW
03 kwietnia
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 07.06.1982 –16.06.1986
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 22.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 22.06.1993 – 01.01.1995
proboszcz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, od 01.01.1995, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
prokurator, WMSD, 16.06.1986 – 22.06.1992
inkardynacja, z AW, 11.06.1992
wicedziekan, Dekanat Bródnowski, od 01.07.2010
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 25.12.1999
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2007