DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kwiatkowski Andrzej Janusz
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 20.06.1987 –18.06.1988
wikariusz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 29.05.1988 –15.09.1989
wikariusz, Najświętszego SPJ, Kozłów Biskupi, Diec. Łowicka, 15.09.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 19.08.1991– 22.06.1993
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 22.06.1993 – 20.06.1997
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 18.06.1998 – 20.06.2000
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 20.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 28.06.2003 –11.01.2004
proboszcz, Bł. Honorata Koźmińskiego, Chrośla, 11.01.2004 – 27.11.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011