DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Kuśmierczyk Janusz
Trójcy Przenajświętszej, Czerwin, Diec. Łomżyńska
26 maja 1963 r., Bp Władysław Miziołek, AW
06 czerwca 1997 r., Cmentarz parafii Wniebowzięcia NMP, Celestynów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 01.06.1963 – 08.06.1964
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 08.06.1964 –11.06.1965
wikariusz, Świętej Trójcy, Bolimów, Diec. Łowicka, 11.06.1965 – 21.09.1965
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 21.09.1965 – 26.02.1966
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 26.02.1966 – 31.08.1968
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 31.08.1968 – 01.06.1971
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 01.06.1971–11.12.1971
wikariusz, Św. Rocha, Jazgarzew, AW, 11.12.1971–15.12.1973
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 15.12.1973 – 22.03.1975
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, 03.05.1975 – 08.03.1983
proboszcz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 08.03.1983 – 09.02.1995
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 14.02.1995 – 06.06.1997 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993