DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kurowski Adam
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
24 grudnia
ex universa, WMSD,
magister, UKSW, teologia pastoralna, 2010
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 30.06.1993 – 28.06.1996
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 28.06.1996 – 01.08.1998
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 01.08.1998 – 01.07.1999
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 01.07.1999 – 30.06.2001
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 30.06.2001– 01.07.2006
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, od 26.08.2015
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009