DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kulbat Krzysztof Zbigniew
Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 19.08.1991– 27.06.1992
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 27.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 30.06.1993 – 30.06.1994
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 30.06.1994 – 28.06.1996
rezydent, Św. Izydora, Marki, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 28.06.1997 – 30.06.2001
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 30.06.2001– 29.06.2002
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 29.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, 03.06.2006 –18.12.2006
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 18.12.2006 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992