DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kukowski Jarosław
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
doktor, UKSW, filozofia,
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 23.05.1993 – 22.06.1994
rezydent, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 22.06.1994 – 20.06.2000
wykładowca, UKSW, filozofia przyrody, 01.10.1994 – 2010
wykładowca, WSD DW-P, filozofia przyrody, metodologia, teoria poznania, logika, proseminarium, filozofia nauki, wybrane zagadnienia z fizyki, od 01.10.2000
kapelan, Siostry Felicjanki (Wiśniewo), 19.06.2006 –12.10.2014
koordynator, Ośrodek Studiów Naukowych przy WSD, od 23.02.2011