DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kuflikowski Andrzej
MB Różańcowej, Żarki Wielkie, Diec. Zielonogórsko-Gorzowska
24 maja 1990 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
magister, PWTW, liturgika, 1990
studia doktoranckie, UKSW, teologia pastoralna, 2005 – 2009
licencjat, UKSW, teologia pastoralna, 2009
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 21.06.1990 – 27.06.1992
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 27.06.1992 – 30.06.1995
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 30.06.1995 – 22.06.2001
rezydent, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 22.06.2001–15.09.2004, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego na osiedlu Gocław-Iskra
administrator, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, 15.09.2004 –12.06.2005
proboszcz, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, od 12.06.2005, budowniczy kościoła
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, DPS im. Matysiaków (Saska Kępa), 19.08.1995 –15.09.2004
dziekan, Dekanat Grochowski, od 24.12.2012
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012