DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kuć Stanisław
Św. Aleksego, Oleksin, Diec. Siedlecka
15 czerwca 1975 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 listopada
magister, UKSW, historia Kościoła,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 1930 –19.02.1931
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 16.06.1975 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Konstancin-Jeziorna, AW, 28.05.1977 – 31.05.1979
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 31.05.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Św. Zofii Barat, Warszawa-Grabów, AW, 20.05.1980 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 25.05.1981– 25.10.1985
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Mroków, AW, 25.10.1985 – 05.07.1989
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 05.07.1989 – 22.06.1993
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 22.06.1993 –12.08.2016
wicedziekan, Dekanat Tarczyński, 1981–1985
dziekan, Dekanat Warecki, 1989 –1993
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Radzymiński, 01.08.1999 –12.08.2016
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 12.08.2016
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1994 – 27.03.2007
prałat, Kapituła Kolegiacka, 27.03.2007 –12.08.2016
prepozyt (dziekan), Kapituła Kolegiacka, 27.03.2007 –12.08.2016
prałat emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 12.08.2016