DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krzyżewski Janusz
MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
21 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 15.06.1988 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 19.08.1991– 27.06.1992
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 27.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 30.06.1993 – 30.06.1994
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 30.06.1994 –19.09.1994
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 19.09.1994 – 28.06.1997
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 26.06.1998 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 01.07.1999 – 24.06.2004
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 24.06.2004 – 29.08.2009
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 29.08.2009 – 04.07.2010
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, od 04.07.2010
podział diecezji, z AW, 25.03.1992