DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krzemień Jacek Michał
Św. Bartłomieja, Kraków-Mogiła, A-diec. Krakowska
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
17 sierpnia
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 19.08.1991– 27.06.1992
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 27.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 30.06.1993 – 28.06.1996
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 28.06.1996 –19.02.1999
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 19.02.1999 – 01.06.2006
kapelan, Katolicka Wspólnota „Chleb Życia” (Zochcin), od 01.06.2006