DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krysztopa Zygmunt
Św. Wawrzyńca, Dolistowo, A-diec. Białostocka
27 maja 1965 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
02 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 28.05.1965 –15.06.1966
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 15.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 01.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 10.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 02.06.1969 – 02.12.1969
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka, 02.12.1969 – 05.06.1973
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 05.06.1973 – 31.12.1975, z zadaniem zorganizowania ośrodka w Duczkach
administrator, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 31.12.1975 – 06.04.1980, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 06.04.1980 – 06.07.2013
mieszkający na terenie, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, od 06.07.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Wołomiński, 01.07.2009 – 06.07.2013
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 12.09.1985
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 2013
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 05.08.2009
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2013