DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kruszewski Marek
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, historia sztuki chrześcijańskiej, 1992
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 1998
absolwent, Wydział Studiów nad Rodziną UKSW (Łomianki), 1999
szkolenie, Instytut Psychologii Zdrowia PTP, Studium Pomocy Psychologicznej, 2009
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 27.06.1992 – 28.06.1996
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 28.06.1996 – 28.06.1997
rezydent, MB Częstochowskiej, Zielonka, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 29.08.2009 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 29.08.2010 – 23.08.2014
proboszcz, Bł. Karoliny Kózkówny, Białobrzegi, od 23.08.2014
moderator diecezjalny, Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie, 04.01.1994 – 03.09.1999
członek, Komisja kwalifikacyjna KOA, 20.06.1997 – 2004
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
członek, Kolegium Konsultorów, 27.06.1997 – 28.06.2002
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 21.08.1998 – 20.08.2009
opiekun, Dom Samotnej Matki (Zielonka), 1999 – 2000
kapelan, DPS im. Św. Józefa (Hetmańska), 30.06.2000 – 29.06.2002
wykładowca, WSD DW-P, teologia moralna szczegółowa, od 01.10.2000
prefekt, WSD DW-P, 29.06.2002 – 24.06.2004
przewodniczący, Komisja kwalifikacyjna KOA, 2004 – 29.08.2009
dyrektor, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii DW-P, 24.06.2004 – 29.08.2009
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 24.06.2004 – 29.08.2009
diecezjalny duszpasterz rodzin, 02.01.2005 – 29.08.2009
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 21.09.2015