DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krupa Krzysztof
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 27.06.1992 – 30.06.1995
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 30.06.1995 –14.09.1998
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 14.09.1998 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 01.07.1999 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 30.06.2001– 28.06.2003
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 28.06.2003 – 03.07.2004
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 03.07.2004 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 01.07.2007 – 08.12.2009
administrator, Św. Jana Marii Vianneya, Skrzeszew, 08.12.2009 – 08.12.2015, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Jana Marii Vianneya, Skrzeszew, od 08.12.2015
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 –15.06.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2015