DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krukowski Adam
Znalezienia Krzyża Świętego, Mokrelipie, Diec. Zamojsko-Lubaczowska
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 grudnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 07.06.1971– 05.06.1973
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 05.06.1973 – 22.01.1977
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 22.01.1977 –10.06.1983
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Wawrzyszew, AW, 10.06.1983 –17.12.1988
proboszcz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 17.12.1988 – 22.06.1993
proboszcz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 22.06.1993 – 22.06.1996
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
wicedziekan, Dekanat Praski, 23.08.1996 – 01.07.2009
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
spowiednik, WSD DW-P, od 01.10.2000
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1996
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.2002 – 02.10.2005
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, od 02.10.2005