DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krawczyński Cezary
Św. Jana Ap. i Ew., Nur, Diec. Łomżyńska
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
27 grudnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 28.06.1997 – 06.09.1997
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 06.09.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 30.06.2000 – 28.07.2002
administrator, Bł. Ignacego Kłopotowskiego, Otwock, 19.05.2001– 25.12.2005, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Bł. Ignacego Kłopotowskiego, Otwock, od 25.12.2005
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 28.07.2002 – 29.02.2004
kapelan, Szpital Gruźliczy – Oddział Dziecięcy (Otwock), 28.07.2002 – 29.02.2004