DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krasuski Piotr
MB Nieustającej Pomocy, Radzyń Podlaski, Diec. Siedlecka
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, teologia pastoralna,
studia doktoranckie, UKSW, teologia dogmatyczna
licencjat, PWTW, teologia dogmatyczna, 1998
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 28.06.1997 – 30.06.2001
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 30.06.2001– 30.08.2001
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 27.10.2001– 28.06.2003
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 28.06.2003 – 01.11.2005
urlop zdrowotny, 30.08.2001– 27.10.2001
kapelan, Szpital Powiatowy (Wołomin), od 01.11.2005