DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kraiński Wojciech
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 27.06.1992 – 30.06.1995
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 30.06.1995 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 01.07.2007 – 29.08.2009
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 29.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 28.08.2011– 06.07.2013
administrator, Św. Józefa, Choszczówka Stojecka, 06.07.2013 – 01.07.2017
proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, od 01.07.2017